Decoration

Furšetai

Decoration

Artėja Jūsų organizuojamas renginys Vilniuje ir nerimaujate, kad svečių bus labai daug, todėl neis visų susodinti už bendro vaišių stalo? Turime Jums pasiūlymą – restorane „Sigmutė“ organizuojami furšetai Vilniuje leis sutalpinti iki 300 žmonių, kartu bendrauti bei vaišintis gardžiu maistu ir skaniais vieno kąsnio užkandžiais.

Furšetas Vilniuje – draugiškas bendravimas prabangioje aplinkoje

Furšetas – organizuojamas pobūvis įvairiomis progomis: po seminarų, konferencijų, oficialių pasitarimų ir kitų švenčių. Furšetų organizavimas Vilniuje – puikus pasirinkimas, kuomet norisi nesuvaržyto bendravimo ramioje aplinkoje bei gardžių patiekalų skanavimo.

Laisvai vaikščiodami po prabangią ir subtilaus rafinuotumo pokylių salę Vilniuje, svečiai galės savarankiškai rinktis furšetų užkandžius, pagamintus mūsų restorane iš šviežiausių produktų.

Organizuojamas furšetas – individualus požiūris į kiekvieną užsakovą

Rengiamas furšetas Vilniuje restorane „Sigmutė“ pasižymi gausiu vieno kąsnio sumuštinių bei šaltų užkandžių pasirinkimu. Platus šių patiekalų asortimentas pasotins kiekvieno gomūrį.

Furšeto užkandžiai pasižymi nepriekaištinga maisto kokybe. Klientui pateikiami ne pašildyti, savo tikrą skonį praradę patiekalai, o ką tik šviežiai pagaminti užkandžiai furšetui.

Verta taip pat pažymėti, kad furšeto meniu mūsų restorane yra individualiai suderinamas.  Visi užkandžiai parenkami atsižvelgiant į visus užsakovo pageidavimus bei norus.

Patyrę „Sigmutės“ darbuotojai iš anksto pasirūpina furšetų patiekalais, kad Jūsų renginio pradžiai visi užkandžiai būtų jau paruošti. Restorane „Sigmutė“ gaminami ne tik aukšto lygio patiekalai, bet ir skoningai paserviruojami stalai. Juos šventės metu patys prižiūrime.

Užsakę šventę „Sigmutės“ pobūvio restorane ne tik patys pasijusite ypatingais savo šventės šeimininkais, bet taip pat nustebinsite susirinkusius svečius.

Restoranų tinklas „Sigmutė“ pristato 4 patalpas Vilniaus mieste:

„Sigmutė – Kiemelis“  Šermukšnių g.

Restoranas „Sigmutė“ Kalvarijų g.

– Kavinė „Sigmutė” A. Juozapavičiaus g.

– Kavinė „Sigmutėlė“ Laisvės pr.

Užsisakykite furšetą Vilniuje restorane „Sigmutė“.

Kilus klausimams, galite susisiekti tel. +370 652 77247, +370 655 07613