Decoration

Salė gimtadieniui

Decoration

Kiekvienas gimtadienis – asmeniniai žmogaus naujieji metai. Tai naujas atskaitos taškas, kuris svarbus tuo, kad galime jausti širdyse džiaugsmą ir dėkingumą dėl to, kad esame, kad gyvename. Švęsdami gimtadienį, švenčiame gyvenimo šventę.

Planuojant savo gimtadienio šventę, kyla aktualus klausimas dėl gimtadienio salės nuomos. Norint švęsti gimtadienį, jubiliejų triukšmingai ir įsimintinai – puikus sprendimas gimtadienio salės nuoma restorane „Sigmutė”. Savo svečiams žadame įspūdinga šou programą, skaniausius patiekalus, malonų aptarnavimą ir dėmesį kiekvienai stalo ir interjero detalei.

Gimtadienio šventė – įspūdingoje aplinkoje

O koks gi gyvenimo šventės šventimas be išskirtinės ir akis žavinčios aplinkos? Jei norite, kad salė gimtadieniui atitiktų sukakties reikšmingumą, grožį ir nuotaiką, restoranas „Sigmutė“ tokią erdvę gali pasiūlyti!

Pas mus galite išsirinkti salę savo gimtadieniui atsižvelgdami į svečių skaičių. Patogios konstrukcijos leidžia laisvai transformuoti erdves pagal klientų pageidavimus.

Salė gimtadieniui restorane – apgalvotas pasirinkimas, nes čia už jus bus viskuo pasirūpinta. Be to, gimtadienio svečiai galės mėgautis skaniu, patyrusių virėjų gaminamu maistu, jiems bus siūlomos įvairios pramogos ir įspūdingos programos.

Gimtadienio šventės pramogos

Jei gimtadienį nuspręsite švęsti penktadienį ar šeštadienį, tai puiki proga pasiklausyti gyvos muzikos. Mūsų Cover band atlieka įvairaus stiliaus muziką. Be to, „Sigmutė“ turi profesionalią įgarsinimo aparatūrą, tad muzikos garsai neerzins ausies, priešingai, geras įgarsinimas ir savo darbą mylinčių muzikantų muzikiniai numeriai sukurs puikią šventinę nuotaiką.

Švęsdami gimtadienį galite ne tik klausytis muzikos, bet ir užsisakyti šventinę programą, kurią paruoš mūsų restorano komanda. Numeriams ruošiamasi labai atsakingai ir visi, kas patikėjo šventės organizavimą į mūsų rankas, liko patenkinti. Geriausias to įrodymas – iš lūpų į lūpas sklindantys puikūs atliepimai apie mus ir dėl to atsirandantys vis nauji klientai.

Užsisakyti salę gimtadieniui galite atėję į restoraną „Sigmutė“, kuri įsikūrusi Vilniuje, Kalvarijų g. 125.

Kilus klausimams, galite susisiekti telef. +370 652 77247, +370 655 07613