Dienos pietūs | Sigmutė
Dienos pietūs Vilnius
Restoranas "Sigmutė"

Dienos pietūs Vilniuje

Dienos pietūs Vilniuje

Geras jausmas, kai įpusėjus darbo dienai, šiek tiek pailsėti ir skaniai pavalgyti gali mėgstamoje aplinkoje. Dienos pietūs Vilniuje siūlomi ne vienoje maitinimo įstaigoje. Visgi lankomasi ten, kur galima ir gardžiai, ir greitai pavalgyti bei pasimėgauti skoningai įrengto interjero jaukumu.

Restoranas „Sigmutė“ – jaukumas ir patogumas

„Sigmutė“ įsikūrusi net keliose miesto vietoje. Dėl to dienos pietūs Vilniuje operatyviai pasiekiami, nes restoranai įsikūrę Kalvarijų, Juozapavičiaus, Šermukšnių gatvėse bei Laisvės prospekte. Visose jose dirba savo darbą mylintys žmonės, kurie nuoširdžiai bendrauja su savo restorano lankytojais.
Nuo 9 iki 17 val. veikianti greito maitinimo linija siūlo ne tik greitai ir skaniai papietauti, bet taip pat galima papusryčiauti bei pavakarieniauti. Didelis šios paslaugos privalumas – galimybė pasirinkti patiekalus patiems.


Gardus maistas kviečia ir vėl sugrįžti

O rinktis galima ir iš tradicinių, ir iš originalesnių restorano „Sigmutė“ virėjų siūlomų patiekalų. Kasdien atnaujinamame meniu akį vilioja įvairūs omletai, blyneliai su sūriu, vaisiais, bananais, šokoladu, kiaulienos, jautienos, vištienos kepsniai ir didkepsniai, įvairūs žuvies patiekalai.
Dienos pietūs neįsivaizduojami ir be gausaus daržovių salotų bei šaltų užkandžių pasirinkimo. Ir, žinoma, restorane „Sigmutė“ kiekvienam reiktų paskanauti joje siūlomų desertų. Pastovių restorano lankytojų populiariausių desertų sąraše pirmauja karštas dienos pyragas, ledai, vaisiniai bei pieno kokteiliai.
Pietūs Vilniuje paliks gerą įspūdį ir vis norėsis sugrįžti, jei apsilankysite restorane „Sigmutė“. Vietiniai sostinės gyventojai pasirinkę šį restoraną žino, kad pietūs joje ne tik platus maisto pasirinkimas, bet ir jaukumas, kuriamas išskirtinio interjero ir draugiško kolektyvo.

Restoranų tinklas „Sigmutė“ kviečia skaniai papietauti viename iš 4 kavinių-restoranų Vilniaus mieste.

Dienos pietūs Vilniuje vyksta:
Kavinėje „Sigmutė", adresu A. Juozapavičiaus g. 13, Vilnius;
Kavinėje „Sigmutėlė", adresu Laisvės pr. 3, Vilnius;
Restorane „Sigmutė-Kiemelis", adresu Šermukšnių g. 4A, Vilnius;
Restorane „Sigmutė", adresu Kalvarijų g. 125, Vilnius;